معرفی ۲۱ قالب وردپرس برای توسعه دهندگان قالب و استارترها Starter

آیا قصد دارید قالب های وردپرسی را توسعه دهید؟ قالب های starter وردپرسی فونداسیون بسیار مستحکمی را برای توسعه قالب در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد تا قالب های شیک و کاملا شخصی را توسعه دهند. ما در این مقاله ۲۱ قالب  گلچین شده ی starter  وردپرسی را برای استفاده علاقمندان معرفی خواهیم کرد.

با ما همراه باشید…

دانلود قالب استارتر برای وردپرس

Best WordPress starter theme

در حالت کلی مفهوم قالب های استارتر وردپرس چیست؟

قالب های starter وردپرس یک قالب وردپرسی خالی و با حداقل طراحی می باشند که هیچ طرح خاصی ندارند و در واقع یک بوم برای طراحی قالب وردپرسی می باشند. این قالب ها در اکثر قالب های معروف دنیای وردپرس به کار رفته اند و اکثر قالب های معروق ابتدا یک قالب starter وردپرسی می باشند. با توسعه و بهبود این قالب، قالب های بسیار معروفی تولید شده اند و هم اکنون در بهترین مارکت های دنیا  به فروش می رسند.

قالب های starter وردپرس کد های برا نمایش پست ها، آرشیو صفحات، پست های تک صفحه ای و کامنت ها دارند با این تفاوت که هیچ css روشون نخورده و خام می باشند. کافیست استایل مخصوص خود را راه اندازی کرده  و لذت یک وب سایت شخصی را تجربه کنید. این امکانات به طراحان و توسعه دهنده ی های وردپرس این امکان را می دهد در کوتاه ترین زمان ساین وردپرسی خود را با تم مورد نظر خود بالا آورده و پروژه ی خود را به اتمام برسانند.

معرفی 21 قالب وردپرس برای توسعه دهندگان قالب و استارترها Starter

قالب های starter وردپرس با framework ها و parent theme ها و همچنین با child theme متفاوت می باشند و هیچ شباهتی به همدیگر ندارند و از نظر مفهومی متفاوت می باشند. parent therme’s در حالت کلی یک قالب آماده با استایل های منحصر به فرد و آماده می باشند تا آن را در وب سایت خود نصب کنید و سایت خود را برای بازدیدکنندگان عرضه نمایید.

framework ها امکاناتی از قبیل هوک ها، فیلتر ها و تگ ها را برای استفاده  child theme ها  آماده کرده اند تا امر توسعه هر چه سریعتر ادامه یابد. مزیت child theme در این است که با آپدیت parent theme ها آپدیت می شوند تا شما نسبت به رفع باگ ها و خلا های امنیتی احساس آرامش کرده و تنها به فکر محتوای سایت خود باشید.

قالب های starter بدون هیچ استایلی نوشته شده اند و شما نباید فرض کنید که دارای استایل و طرح خاصی می باشند. این قالب ها صرفا برای توسعه دهندگان مناسب می باشند تا کار توسعه ای خود را در سریع تریت زمان ممکن انجام دهند.

 

Underscores

قالب underscorees برای وردپرس

underscorees شاید یکی از قدیمی ترین و باسابقه ترین شکرت های تولید کننده ی قالب های starter  وردپرس می باشد. این قالب در شرکت Automattic به تولید رسیده و در حال توسعه می باشد. قالب starter وردپرسی، underscorees یکی از مینیم ترین قالب ها با تکنولوژی های Html 5 ، Css توسعه داده شده است.

کد تمیزی که در این پروژه به کار رفته است باعث می شود شما به راحتی توسعه را ادامه دهید و برای رسیدن به قالب کامل وردپرسی فرمانبردار شما را یاری خواهد کرد.

 

Components

دانلود قالب Components برای وردپرس

یکی دیگر از قالب های starter وردپرس، components می باشد این قالب برای ۵ موضوع مختلف وب سایتی که شامل وبلاگی، وبلاگی مدرن، نمونه کار، تجاری، خیری مناسب بوده و قابل دانلود می باشد.

 

Bones

دانلود قالب Bones برای وردپرس

bones یک قالب starter وردپرس می باشد که برای نزدیکی هر چه بیشتر به کاربر های موبایل توسعه داده شده است. این قالب از تکنولوژی برتر Sass استفاده کرده و دارای کدینگ بسیار تمیز و با قابلیت خوانایی بسیار دقیقی می باشد. در این قالب شما به راحتی می توانید پست تایپ ها و خود داشبورد وردپرس را بسیار راحت گسترش داده و از وردپرس لذت ببرید.

 

Sage

دانلود قالب Sage برای استارترها

قالب Sage یکی از مدرن ترین قالب های وردپرس می باشد که از تکنولوژی های Gulp, Bootstrap و Bower بهره می برد. این قالب از Theme Wrapper بهره برداری می کند که شما به راحتی می توانید در هر جایی از قالب وردپرسی از Theme Wrapper استفاده کرده و توسعه قالب را بسیار راحت ادامه دهید.

قالب Sage در حال حاضر توسط تیم سازنده در حال بهبود و توسعه ی مستمر می باشد. این قالب بین استفاده کنند گان وردپرس طرفداران به خصوص خود را دارد.

 

FoundationPress

 قالب وردپرسی Foundationpres

قالب وردپرسی Foundationpres یکی از مدرن ترین قالب های Starter وردپرس می باشد که بر اساس فریم ورک ۶ foundation طراحی شده است.

این قالب در حال حاظر از کد های سمنتیکی بهره می برد که شخصی سازی ویژگی های قالب وردپرس و استفاده از فیلتر ها بسیار آسان بود و امر توسعه بسیار راحت تر انجام می شود.

 

UnderStrap

قالب استارتر UnderStrap

قالب وردپرسی UnderStrap یکی از قالب های استارتر وردپرسی می باشد که بر اساس قالب دیگری به نام Underscores و Bootstrap 3  نوشته شده است. این قالب بسیار کاربر پسند و با موبایل هم خوانایی بالایی دارد و از فریم ورک هایی که نزدیک به ریسپانسیو می باشند، بهر ی کاملی برده است. در نهایت قالبی ریسپانسیو با کاربر پسندی بالایی را تجربه خواهید کرد.

 

Bootstrap Four

قالب Bootstrap Four برای استارترها

همان طور که از اسم قالب بر میاد، قالب Bootstrap Four بر پایه فریم ورک bootstrap 4  نوشته شده است. این قالب کد تمیزی را برای توسعه قالب در اختیار طراح قرار می دهد تا هر آنچه خودش می خواهد را طراحی کند.

 

Wp RootStarp

قالب Wp RootStarp

قالب starter وردپرسی wp RootStrap بر پایه فریم ورک بوتسترپ ۳ نوشته شده است. این قالب از ویژگی های فریم ورک سازندش به عنوان آپشن های قالب استفاده می کند.

 

Generic

قالب استارتر برای وردپرس

قالب Generic یکی از قالب های ساده ی استارتر وردپرس می باشد. این قالب نمونه کوچکی از این نوع قالب ها می باشد. که قابلیت های اولیه یک قالب وردپرس را دارد که شما می توانید آن را گسترش داده و بهینش کنید.

 

BlankSlate

دانلود قالب استارتر برای وردپرس

BlankSlate یکی از نمونه قالب های Starter وردپرسی می باشد که بسیار انعطاف پذیر می باشد. این قالب بر اساس خلاقیت طراحان خودش به تولید رسیده است. با اینکه طراحی ساده دارد ولی می تواند تکیه گاه خوبی برای وب سایت وردپرسی شما باشد.

 

CyberChimps

قالب استارتر cyberchimps

SyberChimps یکی از قالب های کاملا ریسپانسیو وردپرس می باشد که بر اساس فرم ورک بوتسترپ نوشته شده است. این قالب از ویژگی درگ و دراپ بهره می برد که کاربر های تنها با چند کلیک آسان همه ی تنظیمات خود را بالا می آورند.

 

Klasik Framework

Klasik Framework وردپرس

قالب وردپرسی خود هر چه سریعتر توسعه دهید و به مرحله تحویل برسانید!

قالب وردپرس Klasik Framework یکی بهترین از قالب های استارتر دنیای وردپرس می باشد که با ۹ منطقه ی ویجت و ۸ منطقه ی قابل شخصی سازی دیگر زبانزد می باشد.

 

Start

دانلود قالب Start برای وردپرس

این قالب وردپرسی بر اساس Underscores starter theme و Bootstrap نوشته شده است بعلاوه از هر دوی آنها کد های خاصی را به ارث می برد و ویژگی های آن ها را به طور کامل پیاده سازی نموده است.

 

A11Y’All

دانلود قالب a11yall برای وردپرس

اگر دسترسی یکی از مهم ترین دغدغه های شما محسوب بشود شما از انتخاب قالب وردپرسی A11Y’All لذت خواهید برد. قالب A11Y’All برای دسترسی و هر آنچه که در ذهن شماست را طراحی شده است. این قالب قابلیت انجام شخصی سازی، تنظیم هدر، منطقه ی ویجت و… را به طور کامل دارا می باشد.

 

Cornerstone

قالب Cornerstone

قالب استارتر Cornerstone یکی از قالب های محبوب ما بین طراحان وردپرس می باشد. این قالب بر اساس فریم ورک محبوب Foundation نوشته شده است. این قالب از اکثر ویژگی های وردپرس بهره می برد.

 

WP-Flex

قالب WP-Flex برای وردپرس

WP-Flex یکی از قالب های کاملا خالی برای قالب های Starter می باشد. کد های این قالب به روز بوده و دارای راهنمای بسیار قوی که توسط تیم سازنده منتشر شده است، به مرحله تولید رسیده است. با مطالعه راهنمای این پوسته می توانید به آسانی از آن بهره برداری کنید!

 

JointsWP

دانلود قالب ساده برای وردپرس JointsWP

JointsWP یک قالب فوق العاده و خارق العااده زیبا برای starter وردپرسی می باشد. این قالب وردپرسی از تکنولوژی هایی مانند فریم ورک foundation 6 و Sass استفاده می کند.

 

tk_

دانلود قالب tk_ برای وردپرس

Themekraft’s _tK یکی از مدرن ترین قالب های Starter  وردپرسی در دنیای وردپرس می باشد. این قالب بر پایه فریم ورک Twitter’s Bootstrap و همچنین قالب وردپرسی Underscores پایه ریزی شده است و برای علاقندان به طراحی آماده بهره برداری می باشد.

 

Quark

قالب Quark برای وردپرس فارسی

Quark یک قالب وردپرسی کاملا قابل شخصی سازی در حوزه ی قالب های Starter وردپرس می باشد. این قالب بر اساس قالب های Underscores و Twenty Twelve نوشته شده است. این قالب انواع مرورگر های را می شناسد و هوشمند شده است که چه المان هایی در کدام مرورگر چگونه نمایش داده می شود از این رو بسیار کاربر پسند و استفاده طراحان از این قالب پروژه هایی با کیفیت را منجر خواهد شد.

 

Nebula

دانلود قالب وردپرس برای تازه کارها

Nebula یکی از پیچیده ترین قالب های وردپرسی در بخش Starter می باشد که بسیار شبیه به فریم ورک می باشد. ای قالب بسیار کد شفاف، طراحی شده و قابلیت نمایش صفحه های جستجو، صفحه ۴۰۴ می باشد.

 

HTML5Blank

قالب ساده HTML5Blank برای وردپرس

قالب وردپرس HTML5Blank بسیار راحتی کار دارد و کاربر از استفاده ی آن لذت می برد. ای قالب بر اساس HTML5  و CSS3 به مرحله اجرا رسیده و دارای کد واضخی برای توسعه می باشد. این قالب در طراحی خود از تگ های مختلفی سود می برد و شما می توانید در هر مرحله ای از توسعه از این قالب استفاده نمایید.

 

 

امیدواریم این مقاله برای همه ی  بازدیدکنندگان مفید واقع بشود. تیم طلا وردپرس بسیار علاقمند است هر آنچه شما سوال دارید را به عنوان مقاله برای شما آماده کند پس سوالات خود را با مطرح کنید.

نظرات و دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد